מרפאת שיניים עטרה
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
phone number
 
 
 
 
התקשרו עכשיו
 
072-3212980
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

טיפולי אסתטיקה דנטלית

 
חייך לעולם – והוא יחייך אליך בחזרה. החיוך הוא חלק חשוב מאוד מהרושם הראשוני שיוצר האדם על סביבתו, שיניים יפות וחיוך כובש מקנים לאדם ביטחון כמו גם הערכה עצמית גבוהה. אבל כיצד הוא יחייך אם השיניים שלו עקומות? איזה רושם יתקבל כאשר הוא יחשוף את פיו המלא בשיניים צהובות או שבורות? ודאי לא זה שהוא היה רוצה שיקבלו עליו. אחד מהפתרונות לשיפור מצב השיניים ולהטבת המראה שלהם הוא ביצוע של טיפולי אסתטיקה דנטלית.
 

המטרה של טיפולי שיניים אסתטיים

 
מטרתם של טיפולי השיניים האסתטיים הינם בעיקר לשפר את המראה החיצוני. הרבה אנשים משקיעים בטיפול וטיפוח עור הפנים, אך הם שוכחים כי גם מבנה השיניים משפיע רבות על מראה הפנים. בנוסף לכך, חשוב לדעת כי טיפולי האסתטיקה אינם קוסמטיים בלבד והם יכולים לשפר בעיות שונות שקיימות בפה. אחת הבעיות הנפוצות ביותר היא מצב של סגר לקוי בשיניים, כאשר השיניים עקומות ושבורות, נוצר עיוות בפה כאשר סוגרים אותם. וכתוצאה מכך קיים גם קושי גדול בלעיסה ובדיבור.
 

מהם הטיפולים שנכללים בתחום של האסתטיקה הדנטלית?

 
בתחום האסתטיקה נכללים מספר טיפולים אשר רובם ככולם מסייעים לשפר את מראה השן ואת המבנה שלה. להלן מספר טיפולי שיניים אסתטיים נפוצים:

  • הבהרת שיניים – כחלק מתהליך טבעי, הופכת זגוגית השן לשקופה עם השנים מה שגורם לחומר השן להצהיב וליצור מראה לא מחמיא. הטיפול שנועד להחזיר אותם למצב הטבעי ולהעניק להם את המראה היפה והבריא הוא הבהרת שיניים. טיפולי ההבהרה מתבצעים באמצעות ג'ל חמצני שתפקידו לפרק את מולקולות הצבע ולהחזיר את מראה השיניים לקדמותו.
  • כתרים אסתטיים – בשונה משנים עברו בהן השתמשו בכתרי חרסינה שהונחו על גבי מתכת או זהב, נוטים כיום להשתמש בכתרים חזקים העשויים מזירקוניה. הם נעשים בחריטה מדויקת וממוחשבת במעבדה מבלי להשתמש בבסיס מתכתי. כתוצאה מכך, מתקבל מוצר אסתטי שמדמה את מבנה השן הקודמת בדיוק רב.
  • ציפויים והשלמות – לא כל השיניים מתפתחות בצורה בריאה, מה שגורם להם להיות שונות בצבען ובצורתן. כמו כן, עלולים להיגרם שברים בשיניים בשל חבלות או פציעות והם גורמים למראה לא אסתטי של השיניים. ציפויי השיניים וההשלמות נועדו ליצור מראה מושלם ואחיד של השיניים ולתקן את השיניים השבורות.
  • שחזורי שיניים – ניתן לטפל כיום גם בפגמים שקיימים בשיניים הקדמיות, כגון חורים, מרווחים, שינוי מתאר ועוד. הטיפול מתבצע באמצעות חומרים שונים אשר מותאמים לגוון השן במדויק והם מודבקים על השן בצורה מושלמת. שחזור שיניים נחשב לטיפול זול יחסית והוא משפר בצורה משמעותית את המראה החיצוני שלהם.
  • טיפול אורתודנטי – בתחום האסתטיקה נכלל גם הטיפול האורתודנטי. זהו בעצם טיפול ליישור השיניים ולתיקון מבנה הפה למטרה תפקודית כמו גם למטרה אסתטית. את היישור ניתן לבצע באמצעות קוביות מתכת שמודבקות בקדמת השיניים או על ידי קשתיות שקופות.
 
 
טיפולי שיניים אסתטיים
 
לפני טיפול
 
 
 
אסתטיקה דנטלית
 
אחרי טיפול
 
 
 
טיפולי אסתטיקה
 
לפני טיפול
 
 
 
טיפולי אסתטיקה דנטלית
 
אחרי טיפול