טיפולי שיניים מתקדמים לבעיות שונות

 
בעיות שיניים מובילות לצורך בטיפולים שיתנו מענה לכל בעיה באופן כולל ומותאם אישית למצבו של המטופל. ומכיוון שככל שחולפות השנים כך גם הדרישות האסתטיות משתנות, עם הזמן פותחו שיטות חדשניות שמטרתן לענות על אותן הדרישות בהצלחה.

 

טיפולי שיניים נפוצים:

 
 
  • שיקום הפה – פרוטטיקה, תחום נרחב אשר מרכז תחתיו טיפולים רבים, בין אם מדובר בשיקום של שן אחת ובין אם של כלל הפה. ביניהם נמצאים: כתרים, גשרים, סתימות ותותבות.
  • טיפול שורש – זהו טיפול נפוץ אשר במהלכו מוציאים את רקמת המוך מתעלת השורש כתוצאה מדלקת, מכינים את תעלות השורש ויוצרים איטום בין העצם לחלל הפה.
  • יישור שיניים – פרוצדורה נפוצה אצל מבוגרים וילדים כאחד. ישנן שיטות שונות שמתאימות ליישור החל בסמכים, דרך גשר בלתי נראה ועד סדים שקופים.
  • שתלים דנטליים – השתלים עשויים מטיטניום ומהווים תחליף לשורש השן. כיום טיפול זה מאוד פופולרי.
  • רפואת שיניים מונעת תחום זה כולל ניקוי שיניים וסילוק אבנית על ידי הרופא או השיננית ובדיקת רופא אחת לחצי שנה.
  • רפואת שיניים קוסמטית – מגוון פרוצדורות אסתטיות כדוגמת ציפויי חרסינה, הלבנת שיניים, צמצום וסגירת מרווחים ועוד.
  • טיפולי חניכיים – טיפולים עבור מחלות חניכיים מסוגים שונים וכוללים ניתוחי חניכיים, שחזור רקמות, השתלות חניכיים ועוד.
 
 
טיפולי שיניים מתקדמים
 

טיפולים מתקדמים במרפאות של עטרה

 
 

אורתודנטיה

 
ענף בתחום שיקום מבנה השיניים והלסתות. טיפולי אורתודנטיה נפוצים אצל אנשים וילדים שמבנה השיניים שלהם לא תקין, אם מפגם מולד ואם במקרים בהם השיניים התפתחו בצורה לא תקנית מסיבה זו או אחרת ולכן הלסתות אינן נסגרות כראוי. כמו כן טיפולים אלו יתנו מענה לאחר תאונה, חבלה או פציעה.
קרא עוד
 
 
 
 

כירורגיית פה ולסת

 
זהו תחום נרחב העוסק במתן טיפול כירורגי לאזורי הראש, הפנים והצוואר. בעזרת טיפולים כירורגיים ניתן לטפל בפציעות, פגמים גנטיים, מחלות ועוד והם ניתנים במרפאת השיניים או בבית החולים. בין הטיפולים הקיימים: עקירות מורכבות ותותבות, הסרת שיניים כלואות, ניתוחים אורתו-גנטיים, השתלות שיניים והשתלות עצם.
קרא עוד
 
 
 
 

טיפולי אסתטיקה דנטלית

 
הם נועדו לשפר את מראה הפה ולתרום לביטחון העצמי. החיוך שלנו בעל השפעה רבה, הן על ההרגשה והן על מבנה הפנים, וטיפולי האסתטיקה הקיימים נותנים מענה לכך. מעבר לכך, בעזרתם גם ניתן להתמודד עם בעיות שונות בחלל הפה. בתחום זה נכללים: כתרים אסתטיים, הבהרת שיניים, שחזורי שיניים, ציפויים והשלמות, יישור אורתודנטי ועוד.
קרא עוד
 
 
 
 

פרוטטיקה

 
פרוטטיקה זהו השם המקצועי של התחום לשיקום הפה והוא כולל את כל השיטות הקיימות במטרה להחזיר את התפקוד התקין של הלסתות והשיניים, על כל הכרוך בכך. ישנם סוגים שונים של טיפולים שנכללים תחת תחום זה החל בטיפול בשן בודדת ועד לשיקום מקיף של כל הפה. הסוג מותאם בהתאם לבעיה הספציפית, כאשר הבסיס הוא שלכל בעיה יש פתרון.
קרא עוד
 
 
 
עטרה מרפאות שיניים זוהי רשת ולה שלוש מרפאות הפועלות באשקלון, גן יבנה ונס ציונה. צוות המרפאה מורכב מרופאים מנוסים שעוסקים בסוגי טיפול חדשניים ובטכניקות מתקדמות. הם עושים זאת על ידי שימוש בציוד רפואי מהשורה הראשונה, תוך ששמים דגש רב על מקצועיות ומתן יחס אישי לכל אורך התהליך.