ניקוי אבנית בשיניים

 
ניקוי אבנית בשניים הוא בין השיטות החשובות והבסיסיות ביותר לתחזוקה של החניכיים, השיניים וחלל הפה. למעשה, כל פעולה של צחצוח שיניים שאנו מבצעים מדי בוקר או ערב משפיעה על כמות האבנית שיש לנו בתוך הפה. הבעיה היא שפעולות היגיינה כאלה לא מספיקות, אפילו אם משתמשים בחוט דנטאלי או באמצעי ניקיון מתקדמים יותר.

הפתרון הוא לבקר במרפאת שיניים מקצועית כדי לתאם שירות של ניקוי אבנית אחת לתקופה מסוימת. את הניקוי ניתן לתאם אחת לחצי שנה במסגרת ביקור אצל שיננית, או יחד עם טיפולים בריאותיים מקיפים יותר בחלל הפה, הלסת והשיניים. לפרטים ולקביעת תור התקשרו עכשיו: 0723212980

 
ניקוי אבנית בשיניים
 

איך מבצעים ניקוי אבנית בשיניים?

 
  • טיפול מנע – כדאי לנצל את הביקור במרפאת שיניים על מנת לברר לגבי טיפול מנע להצטברות אבנית. האבנית אמנם נוצרת באופן טבעי על השיניים ואין דרך הרמטית למנוע אותה, אבל אפשר לצמצם את הסיכון לכך שהיא תתפתח עד כדי דלקת חניכיים. זו למעשה המטרה של טיפול שגרתי ותקופתי אצל שיננית.
  • הבדלים בין מצב האבנית – טיפול ביקורת כשלוש פעמים בשנה ואחת ל-4 חודשים אמור למנוע הצטברות של אבנית בחלל הפה, החניכיים והשיניים. עם זאת, יש מצבים חמורים של אבנית שבהם ההמלצה היא להגדיל את התדירות ל-4 פעמים בשנה וכל 2-3 חודשים. לשם השוואה, במצבים של נפיחות ודימומים בזמן צחצוח כבר צריכים להגיע באופן מיידי אל המרפאה.
  • התאמה לאורח החיים – היתרון של התייעצות עם בעלי מקצוע הוא שכך ניתן להתאים את המשך הטיפול לאורח החיים. בשביל להשיג מטרות כאלה, מביאים בחשבון למשל את תדירות הצחצוח המומלצת, הרגלי עישון ושתיית אלכוהול, סוג מברשת השיניים וכן הלאה. ככל שמתאימים את אורח החיים למטרות הטיפול, כך התוצאות של ניקוי אבנית יחזיקו מעמד יותר זמן.

 

בחירת מרפאת שיניים עבור ניקוי אבנית

 
בחירה נכונה של מרפאת שיניים יכולה להקל משמעותית על האופן שבו מבצעים ניקוי אבנית. אם סומכים על המרפאה ועל אנשי הצוות שלה, מרגישים טוב יותר גם עם הביקור התקופתי של ניקוי והסרת אבנית. מעבר לכך, בדרך כלל משתלם יותר כלכלית להגיע אל אותה מרפאת שיניים על מנת לבצע גם טיפולים כלליים, גם טיפולי חירום וגם טיפולי הסרה או ניקוי אבנית.

מרפאת שיניים עטרה מציעה כיום שירות של ניקוי אבנית בשיניים ברמה גבוהה ועבור גברים ונשים בטווח רחב של גילאים. אם חשוב לך לרכז את הטיפול תחת קורת גג אחת ולקבל ליווי מקצועי מהרגע הראשון, אנו הכתובת שחיפשת. כעת, כל שנותר הוא להשאיר פרטים באתר שלנו ולהצטרף לרשימה ארוכה של מטופלים מרוצים ובריאים.