ציפוי שיניים חרסינה

 
ציפוי שיניים הוא הליך רפואי מקובל בתחום של רפואת שיניים. ברוב המקרים, הוא מומלץ עבור אנשים שסובלים מרווחים בין השיניים, מגברים או נשים בגילאים שונים עם שיניים שבורות או מוכתמות ובאופן כללי עבור כל מי שרוצה לשפר את החיוך. בפועל, נהוג לבצע ציפוי בעיקר על השיניים הקדמיות וניתן בפעולה אחת לכסות כ-4-8 שיניים.

סוג החומר שבו יכול להיות פורצלן, קומפוזיט או למינייט ולומינירס. אבל מבין האפשרויות שעל הפרק, אין ספק שהכי הרבה יתרונות מרוכזים תחת התהליך של ציפוי שיניים חרסינה.

 

מהו ציפוי חרסינה?

 
ציפוי פורצלן, או בעגה המקובלת חרסינה, מוכיח את עצמו בטווח הקצר והארוך. קודם כל, זהו ציפוי שמאפשר לכל מטופל או מטופלת לחזור לשגרה מהר מאוד. בגלל שציפויי החרסינה שבהם משתמשים עשויים פורצלן, הם מצליחים לשלב בין זמינות גבוהה ומחיר אטרקטיבי לבין עמידות.

יתרה על כך, השימוש בחרסינה מתאים לציפוי עדין שבו מכסים את כל פני השטח הקדמי של השן ומדביקים אליה צמנט שרף שקוף. אם בעבר השימוש בציפוי כזה היה נחשב מורכב בגלל שחומרי ההדבקה לא היו מספיק חזקים, הרי שכיום אין בעיות כאלה והשיטות שאותן מיישמים עוזרות להתאים באופן מושלם את הציפוי לצורות שונות של השן.

 
במרפאת שיניים עטרה ישמחו לספק לך פרטים נוספים על ציפוי שיניים חרסינה. אם חשוב לך לעבור את הטיפול כמה שיותר מהר ובצורה כמה שיותר יעילה, הגעת למקום הנכון. אנו נרכז עבורך את התשובות לשאלות תחת קורת גג אחת!
אז צור קשר עוד היום! - 0723212980

 
 

היתרונות של ציפוי שיניים חרסינה

 
4 סיבות טובות שמתארות את הערך המוסף של ציפוי חרסינה לעומת האלטרנטיבות:

  1. הרכבה בטוחה – בציפוי שיניים בחרסינה אין דחייה מצד המטופל וההרכבה נעשית באופן בטוח לחלוטין. כאשר ההרכבה נעשית בצורה בטוחה, זה אומר שמקלים על הטיפול ומונעים עוגמת נפש.
  2. שינוי השיניים – שימוש בחרסינה מאפשר לשנות את הצורה של השיניים, את הצבע שלהן ואפילו את צורת ההעמדה שלהן בתוך הפה.

  3. מקרים מסובכים - ציפוי החרסינה הוא בין היחידים שיכולים להתאים גם למקרים מסובכים. מקרים אלו יכולים להיות למשל צפיפות גדולה בשיניים, או כל מקרה שבו לא מצליחים להשיג את המטרות עם סוגים אחרים של ציפויים.

  4. בריאות אופטימאלית – במישור זה היתרון הוא שאין לציפוי משטחים בקטריאליים ולכן זה עוזר לשמור על בריאות השן.

חשוב להתייעץ עם רופא שיניים לגבי סוגים שונים של שיטות ציפוי שיניים. את ההתייעצות הזו כדאי לבצע כמה שיותר מוקדם, על מנת לברר למשל מה מידת ההשתתפות של קופת החולים המבטחת ואיך פוליסת הביטוח האישי של כל מטופל יכולה לסייע לממן את הטיפול.