מומחי רפואת השיניים של עטרה

 
פחות מ- 10% מרופאי השיניים בארץ הם מומחים. בניגוד לרופא שיניים רגיל, רופא מומחה צריך להקדיש שלוש עד שש שנים ללימודים של תחום ההתמחות הרצוי מלבד השנים שכבר למד לעבור בחינה מטעם האיגוד המקצועי כדי לקבל רישיון לעסוק בתחום ולהתמודד עם מקרים מורכבים ומאתגרים.
בקליניקה שלנו תקבלו טיפול על ידי רופאי שיניים מומחים!
 
 

מה ההבדל בין רופא שיניים מומחה לרגיל?

 
כמו בתחומי הרפואה הכללית, גם בתחום רפואת השיניים יש תתי התמחויות ולא לכל רופאי השיניים יש את אותו הידע, הניסיון או ההכשרה.
אף אחד אינו יכול להצהיר על עצמו כמומחה לתחום מסוים מתוך ניסיונו האישי או על בסיס שידע שרכש בעצמו, אלא שכדי להיות מומחה עליו להיות בעל תואר והסמכה ולעבור את כל אחד מהשלבים הנדרשים.
 

אם כן, כדי להפוך למומחה, ראשית כל יש ללמוד ולקבל תואר מוסדר, ולאחר מכן להקדיש שנים נוספות ללימודים כדי להתמחות בתחום הרצוי ובסיומן לעבור בחינה שתיתן את האישור לעסוק בתחום.
 
 

אילו התמחויות יש?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

במי לבחור?

 
הדרישות הגבוהות מובילות לכך שלא רבים מרופאי השיניים בארץ ממשיכים להתמחות ולמעשה בארץ, אין בכלל חובת התמחות, מה שאומר, שמלבד טיפולים בהרדמה ובטשטוש, הרופאים יכולים לבצע כל טיפול.

כתוצאה מכך הבחירה ברופא ובמרפאה היא של המטופלים בלבד, כלומר אתם אלו שתחליטו אם לפנות למרפאה בה עובד רופא שיניים מומחה לתחום הטיפול הנדרש, או לא. מטבע הדברים וממש כמו ברפואה הכללית, אם תרצו את המענה הטוב ביותר לבעיה שממנה אתם סובלים מומלץ לפנות רק למומחה בטיפול בבעיה!

לפני הבחירה חשוב עליכם לשים לב שהמרפאה שמה דגש על הדברים הבאים:

 
  • שיטות מתקדמות שמבוססות על הידע העדכני ביותר בתחום.
  • ציוד חדיש מהשורה הראשונה.
  • אינטראקציה טובה עם צוות המרפאה.
  • יחס אישי וטיפול מקצועי שמוענקים לאורך השלבים השונים.
  • סוג השירותים הניתנים.
 
רופא שיניים מומחה
 

חיפשתם מומחים? הגעתם למקום הנכון

 
עטרה היא רשת מרפאות שיניים שמונה שלושה סניפים. צוות המרפאה פועל במקצועיות רבה ומציע את מיטב הטיפולים החדשניים, תוך שמשתמש בשיטות חדשניות ובציוד רפואי מתקדם.

המקצועיות הרבה והיחס האישי שאנו מעניקים לכל מטופל שעושים את ההבדל, כמו גם היכולת להתאים תכנית טיפולים באופן אישי לצרכים הספציפיים של כל אחד - אז פנו אלינו עוד היום!